KristalWald

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, istniejącą od 2008 roku.

Doświadczenie zaczęliśmy zdobywać jeszcze w HSK Violetta hucie założonej przez królewnę Marysię Orańską.

W „Violetcie” przepracowaliśmy ponad 30 lat, zdobywając cenne doświadczenie. W 2008 roku zdecydowaliśmy się założyć własne przedsiębiorstwo. Produkujemy najwyższej jakości wyroby ze szkła kryształowego, zwanego również ołowiowym, który jest materiałem znanym już od XIX w. Jest to masa szklana, która po wytrawieniu chemicznym nabiera blasku i bardzo dobrze przełamuje światło.

komplet do whisky karafka i szklanki

W naszej stałej ofercie:

Do produkcji nie używamy masy szklanej zwanej krystaliną, w której zawartość tlenku ołowiu jest niższa, przez co jest ona twardsza i lżejsza od szkła kryształowego. Nie przełamuje światła w tak piękny sposób, jak szkło kryształowe. 

Wyroby na zamówienie

Realizujemy także zamówienia indywidualne. Nie stanowi dla nas problemu przygotowywanie indywidualnego grawerunku. Nie ma nic piękniejszego niż personalizowane przedmioty ze szkła kryształowego, które mogą być niezwykłym prezentem. Wyroby ze szkła kryształowego z dedykacją idealnie sprawdzą się na rocznice, urodziny czy inne wyjątkowe okazje.

Nasze produkty powstają z połączenia pasji i tradycji. Kupując nasze produkty, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości. Pragniemy, aby piękny zwyczaj ozdabiania domów szkłem kryształowym przetrwał. Jesteśmy otwarci na realizację pomysłów i projektów naszych Klientów, w tym również zamówień indywidualnych.